Sitodruk łódź wisła

Ciekawa technika sitodruku

Które czynniki mogłyby skłonić klienta do wybrania techniki drukarskiej, którą jest sitodruk? A więc ten typ wydruku cechuje się sporą trwałością oraz wytrzymałością na czynniki atmosferyczne. Pozwala jednocześnie drukowanie na różnorodnych nawierzchniach. Czy będzie to papier, folia, drewno albo tkanina wydruk zostanie trwały. Dlatego też właśnie w tej interesującej dziedzinie drukarskiej, jaką jest i będzie sitodruk Łódź weseli się gronem zadowolonych odbiorców. 
Oprócz wymienionych powyżej wartości nakładu sitowego, uwydatnić należy również, że wybierając tę właśnie technikę druku skorzystać da się z farb nietypowych – brokatowych, fluorescencyjnych, połyskujących oraz metalicznych. Dzięki temu powstają sporadyczne realizacje na życzenie odbiorców. Mogą oni oddać gotowe wzory lub skorzystać z tych, zaproponowanych przez drukarnię. Wielokrotnie istnieje też szansa zastrzeżenia wyznaczonego wzoru na wyłączność. Dostępne dla sitodruku tkaniny o przeróżnej gramaturze obejmują różne dzianiny, bawełnę, wiskozę i poliester.
 Szczególnie zajmująco opisują się t-shirty, bluzy dresowe, i torby materiałowe o gładkiej nawierzchni drukowane przy użyciu omawianej technologii. Wyłącznie dla druku tego rodzaju otwarte są specjalne możliwości – druk trójwymiarowy, tak zwany puchnący lub żelowy. Doświadczeni drukarze pragną wciąż się uczyć, odkrywać nowiutkie procedury a w dodatku polerować te współcześnie używane. 
Proces drukowania sitowego mieści przygotowanie grafiki do wydruku, izolację odcieni i przygotowanie do naświetlania, naświetlanie sit, wybór kolorów oraz docelowy druk. W finale zadowolony odbiorca odbiera gotowe towary.


Możliwość komentowania jest wyłączona.