Długopisy reklamowe z nadrukiem

Dostać przychylność wyborców

Politycy za wszelką cenę chcą zwyciężyć stanowisko, na które kandydują. Prawda jest taka, że nie zawsze się na nie nadają, aczkolwiek nie to, jest dla nich najistotniejsze. To sondaże, ze słupkami wstawiennictwa, albo jego brakiem- powodują u nich palpitacje serduszka. Nie mogąc spać- po nocach, kombinują- w jaki sposób przekonać do siebie, możliwego wyborcę. Sposobów na to jest parę: od tych rozumowych, aż po te w najwyższym stopniu niedorzeczne. 
       Do tych pierwszych na pewno wolno zaliczyć plenerowe wyjazdy. W czasie takiego spotkania- kandydat na posła bądź senatora, obrazuje swój autorski program, który postanawia realizować- w trakcie swojej czteroletniej kadencji w Sejmie. Jeżeli tymczasem są to wybory parlamentarne- taka osoba nie reklamuje siebie- występuje w owym czasie z ramienia partii. Drugą nieco sensowną metodą, są wiece wyborcze. Organizuje się je w plenerze, najlepiej o ogromnej przestrzeni. Wyborcy są częstowani rozmaitymi frykasami z grilla a także innymi przysmakami. 
      W końcu mówi się, że przez żołądek do serca. Przyszły poseł również wierzy, że takie sztuczki, chociaż trochę przechylą szalę, na jego korzyść. Dla pewności rozdaje zebranym różnorodne gadżety, ze swoją podobizną. Mogą to być bluzki, kubki, długopisy reklamowe z nadrukiem. Nie znaczące, liczy się wyłącznie to, by ludzie zapamiętali jego twarz. Może się tak zdarzyć, że gdy nie będą mieć pojęcia- na kogo głosować- to przypomną sobie właśnie to spotkanie.
 
      Ponadto, słowa w kampanii wyborczej ulatują- pozostają tylko i wyłącznie twarze. Można uciec się do podstępu a także udając akwizytora, nagabywać niezdecydowanych wyborców bądź też zostawić im ulotki za wycieraczkami pojazdów. Jest jednakże ryzyko, że brudne zagrywki, jedynie ich zniechęcą i w ogólne nie pójdą do urn.


Możliwość komentowania jest wyłączona.