Banery reklamowe katowice

Polska tonie w reklamach

Przestrzeń publiczna w Polsce pozostawia niesłychanie wiele do życzenia. W dużym stopniu jest to naturalnie podyktowane długim okresem komunizmu, który wypaczył nie tylko prezencję ulic, jednostek mieszkalnych, ale także sposób postrzegania dobra wspólnego przez nas samych. I tu niestety powinno się skierować uwagę na jedną sprawę, którą dosyć łatwo dałoby się u nas naprawić, jednakże tak się nie dzieje – wszędobylskie, koszmarnie założone reklamy.
Z jednej strony każdy z nas w pewien sposób postrzega, iż wielokrotnie ulice wyglądają jak śmietniki a czasami nieomal każda wolna przestrzeń zatapiana jest przez przekrzykujące się obopólnie reklamy obuwia bądź obróbek blacharskich. Narzekamy na to… a potem otwieramy swoją firmę i rzecz jasna pragniemy, aby była jak w najwyższym stopniu wyraźna! No co, w końcu to moja firma, moja osobista, musi być dostrzegalna, muszę mieć użytkowników, no co, ja nie będę miał?
I dzięki temu nasz kraj tonie, a my zatapiamy się wraz z nim, bo ludzie osaczeni szpetną przestrzenią stają się podirytowani i z czasem rozgoryczeni. Latem nie oddziałuje to na nas tak mocne, niemniej jednak w listopadzie… Gdyby jeszcze miasta wyglądały doskonale, a tutaj Banery Reklamowe Katowice połyskują w neonowych odcieniach, a Ogłoszenia Gdańsk w koszmarnie dobranych do siebie barwach. Wszyscy chcą taniej i głośniej, a na nieszczęście nie jest to odpowiednia droga do celu.
Szczęśliwie zaczyna się robić poniekąd lepiej, jeżeli rozchodzi się o witryny. Kawiarnie a także restauracje inwestują w ciekawy szyld, zgodny z zasadami estetyki, bowiem wiedzą, że jeśli będzie on kiczowaty, nie przyciągnie zbytnio wielu użytkowników. Ich ulotki również stają się coraz lepsze. Pora, aby z reklamami firm stało się tak samo.


Możliwość komentowania jest wyłączona.